Elini ver, Güvenilir her zaman seninle!

July 2, 2019

hakkında en son şirket haberleri Elini ver, Güvenilir her zaman seninle!
Elini ver, Güvenilir her zaman seninle!

'Güvenilir Makine' , çalışma stresini azaltmak ve çalışanlar için tutkuyla mutlu bir çalışma ortamı yaratmak için 'Salt Lake City' de bir turizm etkinliği düzenledi.

Bu aktivitenin temel amacı çalışanların boş zamanlarını daha renkli hale getirmek, daha önemli ekip çalışmasını geliştirmek ve takım ruhunu güçlendirmektir.

Bu sezon tam olarak ilkbahar ve yaz sonu. Sabah, Güvenilir ekibin yerel özelliklere sahip performansları izlediğini,

Ayrıca bazı sergi salonlarını da ziyaret ettik: Tuz madeni sergi salonu, Taocu Kültür Sergi Salonu vb.

Dağlar ve ovalar yeşil renklerle doludur, yeşil bir halı gibi yayılan çimen, bize yardım edememem ama yumuşak yeşile dokunmak için uzanmak istememize izin verir.

Bu etkinlikte düzenlenen fotoğraf yarışması, herkesin oyundaki güzellik anını yakalamasını, gülümsemelerini manzarada bırakmasını ve çalışanlar arasındaki iletişimi ve işbirliğini güçlendirmesini sağlar.

' Güvenilir ' şirket, takım odaklı ruhu yüksek bir ekiptir. Her üyenin sadece moralleri yüksek değil, aynı zamanda güçlü bir çalışma girişimi vardır. Güvenilir ekibin ortak bir bilinci, ortak değerleri, birliği ve dostluğu vardır, her ikisi de gönüllü olarak kendi istihbaratlarını koyar, takıma katkıda bulunur, ekibin daha kapsamlı bir şekilde gelişmesini ve daha güvenilir hizmetler sunmasını sağlar.

Zhangjiagang Güvenilir Machinery Co, Ltd 10 yıldır kurulmuştur. Yıllar geçtikçe, hem makinelerimizin kalitesi hem de servisi müşterilerimiz tarafından beğenildi. Bunların hepsi, çünkü iyi bir ekibimiz var! Herhangi bir ekipman hazırlamak için çok çalışıyoruz: Su / Meyve Suyu / Gazlı İçecek Dolum Makinesi, Su Arıtma Sistemi, PET Şişe Şişirme Makinesi, Paketleme Makinesi. En iyi kalite Su / Meyve Suyu / Gazlı İçecek Üretim Hattı en iyi seçim olacaktır.